KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17569066
nr 1756 9066
Akvarell
Siv-Britt Alvar. Akvarell, bildmått: 22x15cm, yttermått inklusive ram: 41x33cm. Signerad
Utrop:
300 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 23:40:30)
Uppdatera
Visning
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 19:12:16
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor